Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez rolnik sam w dolinie N lip 01, 2018 11:24  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

rolnik sam w dolinie napisał(a):Czy ktoś ma sposób jak sobie poradzić z wyświetlaniem obrazu z playera na stronie eleven na monitorze ultrawide?
Rozciąga mi obraz zamiast zrobić czarne paski z boku - słabe to jest.

Napiszę informacyjnie, jeśli kogoś by to interesowało, że Eleven naprawiło to i teraz na monitorach 21:9 obraz nie jest rozciągany.
Trzeba pogratulować, bo to rzecz z którą Eurosport sobie nie potrafił poradzić.
rolnik sam w dolinie

GG: 8274891

Postprzez dawid6237 N sie 12, 2018 21:42  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ciekawa sprawa - za tydzień w niedzielę Polsat ma transmitować wyścig serii WEC z Silverstone. Podobno kupili te prawa razem w jakimś pakiecie.
https://www.teleman.pl/program-tv/stacj ... 2018-08-19
dawid6237

Postprzez Gie N sie 12, 2018 22:10  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ciekawe kto będzie komentował?
Gie

Postprzez SebaRacer N sie 12, 2018 22:28  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

O, dzięki za info. Uwzględnię to w przyszłotygodniowej rozpisce. Co ciekawe niedawno polsat miał też pokazać azjazyjką serię Audi R8 LMS Cup, gdzie startuje Artur Janosz, ale chyba coś nie wypaliło.
SebaRacer

Postprzez patgaw Śr lis 21, 2018 22:11  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Podczas wywiadu z Zientarskim dziennikarz Polsatu dal do zrozumienia ze nie jest wykluczone ze F1 bedzie na Polsacie znowu
https://www.youtube.com/watch?v=IM94WnIJF0A
Niki Lauda - naczelny jasnowidz formuły pierwszej.
patgaw

Postprzez Saruto Śr lis 21, 2018 22:25  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Miejmy nadzieję, że ta straszna wizja się nie spełni.
Obrazek
Saruto

Postprzez Arnulf Cz lis 22, 2018 0:05  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Tak z ciekawości spytam. Jak w końcu działa F1 TV? Idzie już to to oglądać?
Na razie mam problem z opłaceniem subskrybcji, bo nie chce mi przyjąć karty. Ale gdy transmisje przejdą do Polsatu i znowu mam usłyszeć Pana B. to zdecydowanie będzie to czynnik motywujący do wybrania się do placówki banku z pytaniem jak rozwiązać problem.
Arnulf

Postprzez Gie Cz lis 22, 2018 7:05  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Zapytajcie Mirosławskiego na TT czy jest taka możliwość że zamiast na Eleven, F1 będzie tylko na Polsacie na dodatek z Borowczykiem. Mam nadzieję że jeśli pojawiłaby się na Polsacie to na Eleven nadal by była ze starą ekipą. A na Polsacie Zientarski by sobie mówił o tabletach. :)
Gie

Postprzez Pauree Cz lis 22, 2018 10:15  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ja tam nie potrzebuję już Polsatu do szczęścia. Ani Zientarskiego, ani tego żenującego studia w Polsacie. Brakuje mi tylko Borowczyka :) Wprawdzie już nie dowiem się, co u Nicole, ale... dowiem się, co generalnie w celebryckim świecie słychać.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Pauree

Postprzez Saruto Cz lis 22, 2018 10:49  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Wy tak na serio z tym Borowczykiem? Przecież gość w relacjach na żywo jest tragiczny. Jak czytał z kartki rajdy to było spoko, ale F1 to jakaś masakra w jego wykonaniu.
Obrazek
Saruto

Postprzez Diego Cz lis 22, 2018 11:46  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Ekipa Eleven wyznaczyła jednak trochę nowy standard. Może bywają chwilami irytujący, ale generalnie jestem w stanie bez problemu spędzić z nimi 1,5h deszczowego treningu, przygotowują ciekawe materiały i są dosyć na luzie. Borowczyk to chyba taki nasz folklor, trochę śmieszny gość, który jednak jest obecny przy wyścigach od dawna. Do Polsatu, który będzie raczej celował w niedzielnego widza-janusza Borówa będzie w sam raz. Ludzie go już kojarzą, nie zawraca głowy technikaliami, sprzeda jakieś ciekawe plotki i relacja zleci. Trochę mi to przypomina Szpakowskiego - gość się myli na każdym kroku, wali jakieś dyrdymały na antenie, każdy się śmieje, ale jest powszechnie znany od lat i najwyraźniej mało eksperckiemu kibicowi nie przeszkadza, a nawet przypada do gustu. Wraz z powrotem Roberta będziemy musieli się chyba przyzwyczaić do "laicyzacji" przekazu medialnego o F1 w Polsce i powrotu na scenę takich nazwisk jak Borowczyk, czy nawet Zientarski (nie można też wykluczyć pojawienia się nowych "klejnotów"). Jak Robert nie startował to obecność F1 w zbiorowej świadomości mocno zmalała i ograniczyła się jednak do kibiców, których to interesuje na codzień. Ja najchętniej widziałbym taki scenariusz, że Eleven zostaje w obecnym kształcie, a Polsat/TVP niech sobie robią relacje z "Formuły Pierwszej", natomiast nie wiem na ile to jest realne.
Diego

Postprzez cwiek Cz lis 22, 2018 12:31  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Myślę, że nie ma mowy o tym, żeby Eleven nie pokazywał wyścigów na swojej antenie nawet jeśli prawa nabędzie TVP czy otwarty Polsat.
cwiek

GG: 8420620

Postprzez Michal2_F1 Cz lis 22, 2018 23:20  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Saruto napisał(a):Wy tak na serio z tym Borowczykiem?

Nostalgia :-) Oczywiście, że masz rację. Eleven nie jest idealne i wiele można im zarzucić, ale jednak skok jakościowy jest zdecydowanie zauważalny, a także widać postępy z roku na rok. Wizytówką jest oczywiście Sokół, za którego Polsat też radził sobie znacznie lepiej, a przecież był wtedy 10 lat młodszy. Może irytować stronniczość, ale jednak lepiej ogarniają sytuację na torze i skupiają się bardziej na akcji. Borowczyk miał z tym ogromne problemy.

Natomiast ja jestem jak najbardziej za tym, aby wyścigi i ew. kwalifikacje pokazywać też na otwartej antenie. Za pierwszej kariery Kubicy oglądało go blisko 3 miliony widzów.
Michal2_F1

Postprzez Diego Pt lis 23, 2018 9:15  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Michal2_F1 napisał(a):Natomiast ja jestem jak najbardziej za tym, aby wyścigi i ew. kwalifikacje pokazywać też na otwartej antenie. Za pierwszej kariery Kubicy oglądało go blisko 3 miliony widzów.

Dla popularyzacji F1, trafienia go szerokiego grona, czy nawet ekspozycji Orlenu jest chyba nieuniknione, że F1 pojawi się w otwartym Polsacie. Faktycznie pewnie byłoby najlepiej, gdyby Polsat pokazywał kwalifikacje i wyścigi w otwartych kanałach, z jakimś krótkim studiem, odkurzył starych lubianych komentatorów z czasów I ery Kubicy (właśnie Borowczyka, ale pamiętam też np. Krystiana Sobierajskiego, który ciągle pracuje w Polsacie). Typowa polska rodzina włączy sobie F1 do niedzielnego rosołu i janusze będą zadowoleni, a i słupki będą się zgadzały. Eleven niech pozostanie kanałem, gdzie osoby bardziej zaznajomione z tematem mogą obejrzeć treningi, dłuższe studio, materiały z paddocku, itd. Jednak moim zdaniem bez pewnych zmian się nie obędzie. Nie wiem dokładnie jak silne jest powiązanie Eleven z Polsatem i jak te ruchy mogą wyglądać, ale mam takie przeczucie, że np. Sokoła Polsat może chcieć u siebie w otwartym kanale. Byłoby szkoda, bo obecnie jest on takim elementem równoważącym śmieszków z Eleven :)
Diego

Postprzez Saruto Pt lis 23, 2018 12:19  Re: Na antenie, Program TV - wyścigi w telewizji.

Polsat nie wysyłał Sokoła na wyścigi, dlatego od nich odszedł. Poza tym Polsat wywalił całą kasę na LM i polikwidowali nawet talent show.
Obrazek
Saruto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach