[Zespoły] Williams

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk Wt sty 16, 2018 19:26  Re: [Zespoły] Williams

Panowie, to palimy te ubrania czy nie ? :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Europejczyk

GG: 12972985

Postprzez Pauree Wt sty 16, 2018 19:29  Re: [Zespoły] Williams

Ja jakby co zaklepuję te Martini, które wszyscy chcieli wylewać!

Mam podać adres do wysyłki? :-)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Pauree

Postprzez quickNick Wt sty 16, 2018 19:46  Re: [Zespoły] Williams

Wstrzymajcie sie z paleniem do przyszlego roku.

Wtedy zjaramy kazda koszulke 8-)
"Stood at Montreal's T4 '06 when RK was a BMW test driver. That was the fastest I ever saw ANYONE drive. 2s faster than anyone." - Mark Hughes
quickNick

Postprzez Gie Wt sty 16, 2018 23:05  Re: [Zespoły] Williams

To teraz Kubica będzie ambasadorem Martini? :D Tylko on ma skończone 25 lat. :)
Gie

Postprzez Pauree Śr sty 17, 2018 16:17  Re: [Zespoły] Williams

Krążą plotki, że kontrakt z Kubicą jest po to, żeby zadowolić Martini właśnie ;) Może i nie dostaną do swoich reklamówek etatowego kierowcy, ale za to jakiego rezerwowego...
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Pauree

Postprzez quickNick Śr sty 17, 2018 16:47  Re: [Zespoły] Williams

Gdzie takie plotki krążą? Tak chcą zadowolić Martini, że dali mu 8 darmowych piątków? :)
"Stood at Montreal's T4 '06 when RK was a BMW test driver. That was the fastest I ever saw ANYONE drive. 2s faster than anyone." - Mark Hughes
quickNick

Postprzez Pauree Śr sty 17, 2018 17:25  Re: [Zespoły] Williams

Twittery różnego rodzaju, jakieś tam polskie portale, chyba też jeden zagraniczny mi się przewinął. Trochę tego zwiedziłem wczoraj i gdzie nigdzie ludzie piszą takie stwierdzenia, po prostu. Nie mnie oceniać, czy to prawda, czy nie, bo wiem jak wygląda obieg "sprawdzonych informacji" w dobie internetu, ale plotki takie słyszałem, więc tylko wspominam, że "tak może być" :)

Co do ośmiu piątkowych treningów - nie wiem. Może Martini chce kogoś, kto jednak jeździ? :) Kubica, który nic by nie jeździł, byłby słabo kojarzy z F1, a tak... zawsze to jakaś promocja Martini. Nie wiem, tak sobie myślę. Opcji jest cała masa, a ja nie zamierzam wykluczać żadnej.
Pauree

Postprzez cravenciak Śr sty 17, 2018 17:30  Re: [Zespoły] Williams

Treningi treningami, ale na testach przedsezonowych ekspozycja Martini nie ma znaczenia. Nie oddaje się przecież dwóch sesji kierowcy, wobec którego nie ma się większych planów...
ObrazekObrazek
cravenciak

Postprzez Woolf Śr sty 17, 2018 17:31  Re: [Zespoły] Williams

quickNick napisał(a):8 darmowych piątków

Sponsorzy Roberta nie wyłożą na to ani grosza?
"What if, as a dream he was capable of driving again in this type of circumstance?"
Woolf

Postprzez quickNick Śr sty 17, 2018 17:32  Re: [Zespoły] Williams

Nie
quickNick

Postprzez cravenciak Śr sty 17, 2018 17:35  Re: [Zespoły] Williams

Woolf napisał(a):
quickNick napisał(a):8 darmowych piątków

Sponsorzy Roberta nie wyłożą na to ani grosza?

W tym rzecz, stąd to podniecenie na forum. Robert dostaje mnóóóóóóóóstwo godzin jazd bolidem w najnowszej specyfikacji i nic za to nie płaci. Ba, jeszcze dostanie pensję. Ewenement, nie pamiętam czy w nowej Formule 1 (po zlikwidowaniu dowolnej ilości testów) trzeci kierowca miał podczas jednego sezonu tyle do jeżdżenia.
ObrazekObrazek
cravenciak

Postprzez Pauree Śr sty 17, 2018 17:37  Re: [Zespoły] Williams

cravenciak napisał(a):Treningi treningami, ale na testach przedsezonowych ekspozycja Martini nie ma znaczenia. Nie oddaje się przecież dwóch sesji kierowcy, wobec którego nie ma się większych planów...

Ale można oddać dwie sesje testowe na koszt kierowcy, od którego nie dostanie się praktycznie żadnego feedbacku. Sugerowałbym nie popadać po raz kolejny w hurraoptymizm i liczyć na to, że Robert już prawie jest kierowcą na sezon 2019 i dlatego ma aż tyle bonusów od Williamsa. Jest to możliwe, jak najbardziej, ale wolę twardo stąpać po ziemi i się miło zaskoczyć niż liczyć na zbyt wiele i się potem rozczarować. Niech sobie jeździ, niech pokaże na co go stać, a ja po prostu popatrzę.
Pauree

Postprzez cravenciak Śr sty 17, 2018 17:38  Re: [Zespoły] Williams

ja po prostu popatrzę.

A potem zadajesz tyle pytań i prowokujesz dyskusję. Albo jedno, albo drugie :)
ObrazekObrazek
cravenciak

Postprzez Pauree Śr sty 17, 2018 17:43  Re: [Zespoły] Williams

Ja prowokuję rzeczowe dyskusje :) Takie, które dotyczą tego, że może być zarówno A, jak i B. Ty natomiast sugerujesz, że możliwe jest tylko A. Zdążyłeś już napisać, że dwie sesje testowe dla Roberta są tylko i wyłącznie dlatego, że Williams ma co do Roberta jakieś większe plany. Ja po prostu mówię, że tak nie musi być - i tyle. Nie ma czarnego i białego, jest jeszcze szare.
Pauree

Postprzez Gie Wt lut 13, 2018 16:54  Re: [Zespoły] Williams

http://www.williamsf1.com/racing/news/2 ... artnership
Takie partnerstwo oznacza kasę dla Williamsa czy my wam dostarczamy usługę a wy umieścicie logo na samochodzie?
Gie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły